digi.no på flyttefot

digi.no har flyttet fra Ibsenkvartalet til Storgata i Oslo. Her er vår nye adresse og telefon-nummer:

Etter ca tre år ved utløpet av av Ibsen-tunnelen, har selskapet bak digi.no, Internett Kanal 1 AS, valgt seg nytt hovedkvarter. Vi holder nå til i Storgata 14, 6. etasje (de gamle lokalene til Norsk Journalistlag, om det sier deg noe)

Flyttingen skyldes at vi er i sterk ekspansjon og trengte større lokaler. På telefonlisten under vil du se fem nye navn:

Redaksjon Mobil Direkte Epost
VAKTSJEF 23 080 670 vaktsjef@digi.no
Herman Berg 23 080 668 herman@digi.no
Harald Brombach 91 69 07 31 23 080 679 harald@digi.no
Frode Eriksen 90 77 72 22 23 080 674 frode@digi.no
Øystein Kvistad 23 00 93 12 23 080 676 kvistad@digi.no
Pål Leveraas 90 14 25 35 23 080 666 paulus@digi.no
Hilde Nyman 91 88 81 66 23 080 685 hilde@digi.no
Eirik Rossen 92 42 35 47 23 080 681 eirikr@digi.no
Einar Ryvarden 90 17 79 73 23 080 665 er@digi.no
Kaare Skevik [på vei inn] 23 080 694
Sigvald Sveinbjørnsson [på vei inn] 23 080 696
Therese Werenskiold 97 08 11 22 23 080 663 therese@digi.no
Salg Mobil Direkte Epost
Trond Antonsen 23 080 677 trond@digi.no
Tor A. Bjørnstad 91 10 82 91 23 080 684 tor@digi.no
Tine E. Helme 95 21 98 98 23 080 695 tine@digi.no
Rune Johansson 90 57 57 87 23 080 683 rune@digi.no
Hanne A. Markussen 91 12 15 71 23 080 686 hanne@digi.no
Rune Paulseth [på vei inn] 23 080 691
Hank Samnøy 91 57 66 79 23 080 667 hank@digi.no
Yann A. Skaalen 92 06 57 77 23 080 671 yann@digi.no
Espen Øren [på vei inn] 23 080 673
Adm og IT Mobil Direkte Epost
Jens Kanden 90 83 87 27 23 080 675 jens@digi.no
Atle Enersen [på vei inn] 23 080 697 ene@digi.no
Dag Leveraas 90 89 93 01 23 080 672 dag@digi.no
Ann Kristin R Svang 92 03 29 50 23 080 688 ann@digi.no
SENTRALBORD 23 080 660 info@digi.no
TELEFAX 23 080 661
Til toppen