TELENOR

EU sa ja til mobilfusjon i Spania: Telenor er ennå usikre på om de får lov i Norden

Telenor ønsker fremdeles konsolidering i det nordiske telemarkedet, men vil se EU-beslutningen før de svarer på om sjansen er blitt større for å få det til.

Telenor fikk ikke Telias virksomhet med seg inn i sitt danske hovedkvarter (bildet) da de forsøkte i 2015. Nå vil de se nøye på om EUs ja til fusjonen mellom Orange og Masmovil i Spania kan gjøre det lettere å slå sammen televirksomheter i Norden.
Telenor fikk ikke Telias virksomhet med seg inn i sitt danske hovedkvarter (bildet) da de forsøkte i 2015. Nå vil de se nøye på om EUs ja til fusjonen mellom Orange og Masmovil i Spania kan gjøre det lettere å slå sammen televirksomheter i Norden. Foto: Søren Svendsen/Telenor
Gi bort artikkelen
Kommenter
23. feb. 2024 - 07:53
Les mer om:
Gi bort artikkelen
Kommentarer:
Du kan kommentere under fullt navn eller med kallenavn. Bruk BankID for automatisk oppretting av brukerkonto.
Tekjobb
Se flere jobber
Fra usikker student til ombruksrådgiver i bærekraftig byggebransje!
Les mer
Fra usikker student til ombruksrådgiver i bærekraftig byggebransje!
Tekjobb
Få annonsen din her og nå frem til de beste kandidatene
Lag en bedriftsprofil
En tjeneste fra