digi.no
- Valgene i Telenor blir gjennomført som forhåndstallsvalg om ikke annet er nevnt. Varamedlemmer er ikke tatt med på listen.
Konsernstyret:
Bedriftsforsamlingen:
- Deretter styrerne i aksjeselskapene i alfabetisk rekkefølge.
4P Datalab AS
Telenor Allianse AS
Telenor Avidi AS
Telenor Bedrift AS
Telenor Data Consult AS
Telenor Direkte AS
Telenor Dolphin AS
Det ble ikke avgitt noen stemmer i Telenor Dolphin AS. Ingen er valgt.
Telenor Eiendom
Telenor Financial Systems AS
Telenor FoU
Telenor Geomatikk AS
Telenor Global Services AS
Telenor InfoMedica AS
Telenor Installasjon AS
Telenor Invest AS
Telenor Link AS
Lokalveiviseren AS
Telenor Media AS
Telenor Mobil AS
Petter Løes Arnesen, styremedlem (Tele- og Dataforbundet), Liv-Ann S. Altunay, styremedlem (Tele- og Dataforbundet), Morten Fallstein, styremedlem (Fellesliste fra KTTL, NITO og TS).
Telenor Multicom AS
Svein Renolen, styremedlem (Fellesliste fra KTTL, NITO og TS).
Telenor Nett AS
Per Gunnar Salomonsen, styremedlem (Tele- og Dataforbundet), Frank Hansen, styremedlem (Tele og Dataforbundet), Jon Yngve Malum, styremedlem (Fellesliste fra KTTL, NITO og TS).
Telenor Nextel AS
Flertallsvalg.
Dag Mjelde, styremedlem, Raymond Eivik, styremedlem.
Norkring AS
Helge Morten Moe, styremedlem (Fellesliste fra KTTL, NITO og TS), Odd Olsen, styremedlem (Tele- og Dataforbundet).
Telenor Novit AS
Bård Tjernshaugen, styremedlem (Tele- og Dataforbundet), John Brekke, styremedlem (Tele- og Dataforbundet), Aud Vikan Hansen, styremedlem (Finansforbundet, Telenor Novit AS).
Telenor Plus AS
Grethe Henriksen, styremedlem (Fellesliste fra KTTL, NITO og TS), Ima Tystad, styremedlem (Fellesliste fra KTTL, NITO og TS), Finn Myrland, styremedlem (Tele- og Dataforbundet).
Telenor Privat AS
Berit Kopren, styremedlem (Fellesliste fra KTTL, NITO og TS), Arne Rebnor, styremedlem (Fellesliste fra KTTL, NITO og TS), Astri Skare (Tele- og Dataforbundet).
Telenor Renhold og Kantine AS
Bjørg Ulriksen, styremedlem (Tele- og Dataforbundet), Rita Langseth, styremedlem (Tele- og Dataforbundet), Else Nærland, styremedlem (Tele- og Dataforbundet).
Telenor Satellite Services AS
Tord Skoe Fredriksen, styremedlem (Fellesliste fra KTTL, NITO og TS), Sigmund Virak, styremedlem (Fellesliste fra KTTL, NITO og TS).
Telenor Telehuset AS
Runar Kristiansen, styremedlem (Tele- og Dataforbundet), Stein Haugli, styremedlem (liste fra seks ansatte ved Telehuset Drammen), Johan Hauge, styremedlem (liste fra seks ansatte ved Telehuset Drammen).
Telenor Marktech AS
Valgstyrets kommentar: Ved fristens utløp var det ikke kommet inn noen forslag på ansatterepresentanter til styret. Det ble tatt kontakt med bedriften for om mulig å få fremskaffet kandidater, men selv med en utvidet frist, lyktes det ikke å finne noen som var villige til å stille opp til valg.
Det bør holdes suppleringsvalg i bedriften når det synes mulig å få stilt kandidater.
Telenor Marlink AS
Valgstyrets kommentar: Ved fristens utløp var det ikke kommet inn noen forslag på ansatterepresentanter til styret. Det ble tatt kontakt med bedriften for om mulig å få fremskaffet kandidater, men selv med en utvidet frist, lyktes det ikke å finne noen som var villige til å stille opp til valg.
Det bør holdes suppleringsvalg i bedriften når det synes mulig å få stilt kandidater.