Bredbånd

USA vil ha raskere bredbånd

I februar skal krisekroner til bredbånd tildeles i USA. Forut for dette vil myndighetene vite hva operatørene har investert og sammenlikne med resten av verden.

<p>Julius Genachowski ble innsatt som leder av Federal Communications Commission - FCC i USA 25. juni og leder n&aring; arbeidet med &aring; f&aring; fram datamaterialet som trengs f&oslash;r st&oslash;tte til utbygging av infrastruktur skal deles ut - hovedsakelig i februar 2010.</p>

Julius Genachowski ble innsatt som leder av Federal Communications Commission - FCC i USA 25. juni og leder nå arbeidet med å få fram datamaterialet som trengs før støtte til utbygging av infrastruktur skal deles ut - hovedsakelig i februar 2010.

Håvard FossenHåvard Fossen– Journalist
11. aug. 2009 - 00:00
Kommentarer:
Du kan kommentere under fullt navn eller med kallenavn. Bruk BankID for automatisk oppretting av brukerkonto.
Se flere jobber
Tre jobbtilbud 10 måneder før masteravslutning!
Les mer
Tre jobbtilbud 10 måneder før masteravslutning!
Få annonsen din her og nå frem til de beste kandidatene
Lag en bedriftsprofil
En tjeneste fra